0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Přístrojová lymfodrenáž - Dolní končetiny + hýždě + břicho

Přístrojová lymfodrenáž - Dolní končetiny + hýždě + břicho
1 FOTKA

Máte problém s celulitidou? Trápí vás oteklé nohy, cítíte napětí, únavu? Pak Vám pomohou přístrojové speciální lymfodrenáže, provádí se přístrojem „Bewavac“, který funguje na principu podtlaku a sátí.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné při detoxikaci těla, zpevnění kůže, odstranění celulitidy a tukových polštářů
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Přístrojovou lymfodrenáž

Popis aktivity

Speciální lymfodrenáž je vhodná také při nachlazení, podporuje činnost krvinek a tím výrazně posiluje imunitu. Její hlavní účinky doprovázejí proces hubnutí, tvarování postavy, zpevnění podkožního vaziva, zároveň se zmenší objem vašeho pasu, stehen, rukou, ale i tzv. dvojité brady. Podporuje činnost štítné žlázy, je vhodná při únavovém syndromu.

Speciální lymfodrenáž pomáhá při celulitidě. Čím dříve se začne, tím lépe. Mohou se provádět v každém věku. Speciální lymfodrenáž by se v žádném případě neměla provádět tehdy, jestliže má klient křečové žíly nebo rakovinu. Nezapomeňte si velmi pečlivě prověřit, do jakého zařízení chcete docházet, komu „svěříte“ své tělo!

Protože tak, jak Vás speciální lymfodrenáž může mile překvapit a řešit Vaše problémy zdravotního i estetického charakteru, v rukou nekvalifikovaného personálu bez praktických zkušeností může mít pro Vás těžko napravitelné následky.

K nastartování lymfatického systému stačí 10 procedur, pak navštěvovat 1x měsíčně. Už po prvním ošetření se viditelně zmenší objem těla. Organismus se začíná zbavovat nahromaděných toxinů. Metabolismus se vrátí do správných kolejí a začne se odbourávat podkožní tuk.

Je třeba upravit i životosprávu, přednost dáváme bílému masu, ovoci, zelenině. Vyhýbáme se bílému pečivu, uzeninám, tuku, alkoholu. Pokusíme se omezit i kávu. Organismu velmi prospívá dodržování pitného režimu, 2 až 3 litry tekutin (neobsahující kalorické hodnoty).

Po absolvováni procedury dodržujeme spíše klidový režim. To znamená žádné cvičení ve fitcentrech. Musíme počítat s tím, že se projeví únava, někdy se ale paradoxně může stát, že speciální lymfodrenáž klienta velmi povzbudí.

Na speciální lymfodrenáž se nemusíme nijak připravovat. Nejdůležitější je, aby v průběhu prvních šesti ošetření klienti neodjeli třeba na dovolenou a masáž vysadili.

Speciální lymfodrenáží se zabývám již čtrnáctým rokem a z mých provozoven odešly už stovky spokojených zákaznic, které díky této metodě žijí zdravějším a spokojenějším životem.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 dne před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
wellness
ČASOVÁ NÁROČNOST
40 minut

Další aktivity v okolí