0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Řízená degustace a vycházka do vinohradu pod Nedánovem

Řízená degustace a vycházka do vinohradu pod Nedánovem
5 FOTEK

Rádi ochutnáváte vína? Zveme Vás na řízenou degustaci vín z našeho rodinného Vinařství Vystoupil. Bude-li příznivé počasí, vydáme se i na komentovanou procházku do vinohradu pod Nedánovem. Součásti řízené degustace je i občerstvení ve formě grilování.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Skupiny od 5 osob
  • Lze bezplatně stornovat do 3 dní před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Řízená degustace ve vinném sklípku
  • vycházka na vinohrad s výkladem
  • občerstvení

Popis aktivity

Náš vinný sklípek je jedním ze sklepů vybudovaných v 70. letech minulého století v bývalé cihelně v Boleradicích. Odtud pochází název "Vinné sklepy Tihelna".

V přírodním prostředí mimo obec skrývají štítové domky v podzemí za presúzem v dřevěných sudech tekuté bohatství: víno z boleradických vinic a z velkopavlovické vinařské podoblasti.

Jsem členem Asociace vinařů a pokračuji v rodinné tradici svých předků, kteří se vinařství věnovali již v počátcích minulého století. Nabyté zkušenosti se snažím zúročovat a výsledky své práce vám nabízím při příjemném posezení, kde nebudou chybět veselí společníci jako Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Sylvánské zelené, Aurelis, Frankovka, Zweigeltrebe, Vavřinec, Sevar či Kerner, kteří pro vás zrají v dřevěných sudech.

V našem vinném sklípku vám nabídneme řízenou degustaci, pohoštění i procházku na vinohrad.

Po dohodě možnost ubytování.

Degustaci je možné objednat si na jakoukoliv hodinu po domluvě s majitelem vinařství - po objednání Vás bude kontaktovat.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 3 dní před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
netradiční
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
5 hodin

Další aktivity v okolí