0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Růže akrylem na plátno - online kurz

Růže akrylem na plátno - online kurz
2 FOTKY

Nově jsme pro vás připravili on-line výuku. Teď se společně můžeme učit kreslit a malovat z pohodlí domova. V nabídce naleznete několik kurzů, věřím, že si najdete ten pravý. Online kurz je určen pro úplné začátečníky – nemusíte umět kreslit. V Ateliéru Mozaika vás to naučíme. Kurzu se můžete věnovat dle vlastních časových možností a kdykoli se k němu znovu vracet, přístupy jsou časově neomezeny.

Výhodnější cena
Garance vrácení peněz
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné od 12 let
  • Nelze bezplatně stornovat

Popis aktivity

Online kurz Růže akrylem na plátno pro 1 osobu

Tento kurz je zaměřen na práci s přímými barvami. Vedle technik míchání primárních barev a jejich tónů zde přicházejí na scénu i barvy přímé, které nám pomohou zvýraznit jedinečnost objektů na obrázku - v tomto případě květu na růžovém keři. Dozvíte se, jak a kde použít tmavší barvy a studené tóny a naopak světlé barvy a teplé tóny, pro vytvoření hloubky obrazu a definování tvarů.

Naším cílem není kopírování reality, ale inspirace tím, co vidíte. Chceme, ať každý do obrazu vloží něco ze sebe – svůj vlastní pohled, pocit nebo úmysl. Pokusíme se toho dosáhnout svěží dynamickou technikou malby, bez důrazu na detail, která je hodně o pocitech a zachycuje spíše náladu.

Výsledným dílem tak s námi můžete přenést atmosféru jara do deštivých podzimních dnů nebo dlouhých zimních večerů a rozehřát tak hibernující mysl.

Vyfotili jsme pro Vás rozkvetlou růži na zahradě a namalovali jsme ji tentokrát přímými barvami v první vrstvě. Dozvíte se, jak postupovat i v dalších vrstvách a naučíte se míchat různé zelené odstíny, protože těch není nikdy dost.
Se získsanými dovednostmi z této lekce budete umět měnit barevnost květů dle své nálady a vždy budou vypadat velmi krásně. Ať už se Vám líbí červená, žlutá nebo oranžová. Posunete se zase o kus dál jak v malbě, tak ve znalostech barevné teorie.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 10.12.2022
DOPOLEDNE

Tuto aktivitu není možné bezplatně stornovat či přerezervovat.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
80 minut
| Recenze
3.8

Další aktivity v okolí