0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Sauna Dlouhá Ves - finská sauna u Rychnova nad Kněžnou

Sauna Dlouhá Ves - finská sauna u Rychnova nad Kněžnou

Přijďte za relaxací, uvolněním a vyčištěním celého těla do příjemné sauny v Dlouhé Vsi u Rychnova nad Kněžnou. K dispozici Vám je finská sauna s možností ochlazení ve venkovním bazénu a také infrasauna, která je v ceně vstupného.

Informace k Sauna Dlouhá Ves - finská sauna u Rychnova nad Kněžnou

Jedná se klasickou suchou saunu, s teplotou do 100°C.

Původní vytápění potní místnosti dřevem, bylo z důvodů nestálé teploty, předěláno na vytápění elektrickými kamny o výkonu 24kw, což zaručuje stálou teplotu i při větší návštěvnosti, kapacita potní místnosti je 16 osob, při teplotě od 35 do 95 stupňů. Velkou předností naší sauny je venkovní ochlazovací bazének, který v mrazivém období dodává saunování ten správný prožitek, nebo si můžete jen tak poležet na venkovních lehátkách a vychutnat pohled na oblohu, zvláště při sněžení je to nepopsatelný zážitek.

Provoz sauny je sezonní, tzn. od října do dubna. V ceně je infra sauna. Vstup je časově neomezen. Při návštěvě sauny je nutné mít vlastní ručník a obuv – pro vaši bezpečnost. V ceně je zapůjčení fénů na vlasy.

Správné saunování má především tyto kladné vlastnosti:

  • Zlepšuje prokrvení tkání
  • Zvyšuje vylučování katabolických (odpadních) látek z organizmu
  • Zlepšuje termoregulační mechanismy
  • Pomáhá ničit choroboplodné bakterie a viry a tím zvyšuje odolnost např. proti nachlazení a virózám

Při saunování se zvyšuje odolnost a imunita lidského organismu a člověk je hlavně v zimním období lépe chráněn před onemocněním. Působí blahodárně také na uvolnění svalového napětí, pomáhá při odbourávání stresu a zbavuje celkové vyčerpanosti.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
wellness
On-line rezervace Tuto aktivitu nelze
rezervovat on-line
Sauna Dlouhá Ves
Rychnov nad Kněžnou 164
51601 Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou
KONTAKTOVAT POSKYTOVATELE

Další aktivity v okolí

Podívejte se také na aktivity z kategorií

Wellness a koupání v Rychnově nad Kněžnou Wellness centra, sauny a vířivky v Rychnově nad Kněžnou Sauna v Rychnově nad Kněžnou

Lidé také hledají

Aquaparky, bazény a koupaliště v Rychnově nad Kněžnou Kosmetické služby v Rychnově nad Kněžnou Masáže v Rychnově nad Kněžnou Solárium v Rychnově nad Kněžnou Solná jeskyně v Rychnově nad Kněžnou