0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Sportovně relaxační centrum BEACHWELL Pelhřimov - vstříc zábavě

Sportovně relaxační centrum BEACHWELL Pelhřimov - vstříc zábavě

Areál Beachwell je sportovně - relaxační centrum v Pelhřimově, ve kterém najdete zábavu, relax i regeneraci. Areál má čtyři pískové kurty pro plážový volejbal, tenis, fotbal a další aktivity. Díky zastřešení dvou kurtů je možné užít si písek i v případě deště. V zimně je pro plážové sporty připravena vytápěná hala s dvěma kurty. Wellness nabízí saunové centrum s finskou a Bio saunou, párou a ledovou studnou. Součástí areálu Beachwell je i kryokomora, která nabízí kryoterapii neboli léčbu chladem a to jak lokální, tak celkovou.

Informace k Sportovně relaxační centrum BEACHWELL Pelhřimov - vstříc zábavě

Areál Beachwell je sportovně - relaxační centrum v Pelhřimově, ve kterém najdete zábavu, relax i regeneraci. Areál má čtyři pískové kurty pro plážový volejbal, tenis, fotbal a další aktivity. Díky zastřešení dvou kurtů je možné užít si písek i v případě deště. V zimně je pro plážové sporty připravena vytápěná hala s dvěma kurty. Wellness nabízí saunové centrum s finskou a Bio saunou, párou a ledovou studnou. Součástí areálu Beachwell je i kryokomora, která nabízí kryoterapii neboli léčbu chladem a to jak lokální, tak celkovou.

Přijďte si k nám zasportovat, relaxovat nebo třeba jen posedět s přáteli. Možná i Vás, kteří nehrajete plážový volejbal - fotbal - tenis, osloví tyto plážové aktivity a zkusíte něco nového, protože ........ NA PÍSEK NENÍ NIKDY POZDĚ ! ........

Plážový volejbal
Plážový volejbal je atraktivní míčový plážový sport, který se vyvinul z klasického šestkového volejbalu a v roce 1993 se stal olympijským sportem. Plážoví volejbalisté vynikají rychlostí, silou a vynikajícími dovednostmi s míčem – hrají totiž ve ztížených podmínkách, jako je písek, slunce a vítr.

rozměr hřiště je 8x16 m a hrají dva dvoučlenné týmy
utkání jsou hrána na dva vítězné sety - první dva končí, jakmile lepší tým dosáhne jednadvaceti bodů (vítěz však musí vyhrát minimálně o dva body)
hráči hrají na písku bez bot naboso
první a poslední míč nesmí být odbíjen obouruč vrchem s výjimkou toho, když míč po útoku soupeře neopisuje oblouk. Potom smíme nečisté prsty použít
teče na bloku se počítají jako dotek, a proto potom smí následovat jen dva další doteky.

Plážový fotbal
Plážový fotbal je mladý sport, který i v České republice získává stále větší popularitu. Vzhledem k tomu, že přihrávání na hlubokém písku je podstatně fyzicky namáhavější a technicky obtížnější než je tomu na fotbalovém trávníku, je hra obvykle mnohem svižnější a zpravidla podstatně techničtější než u klasického fotbalu nebo i v sálové kopané. Méně se zde přihrává a velmi často se zde střílí na bránu. Vzhledem k tomu, že dopad do měkkého písku tolik nebolí a nehrozí zraněním jako při dopadu na trávník nebo na podlahu, jsou při špičkovém provedení plážového fotbalu k vidění různé technické finty, triky a finesy, fotbalové parádičky (například častá střelba přes hlavu - tzv. nůžky), zápasy jsou díky tomu divácky poměrně atraktivní.

Plážový tenis
Plážový tenis je moderní hybridní sport, který je nejčastěji popisován jako směsice tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Hraje na klasických beachvolejbalových hřištích. Tento sport pochází z Itálie, odkud se postupně rozšířil do celého světa. V České republice se hraje od roku 2007.

Saunový svět
Saunový svět nabízí opravdovou relaxaci. Těšit se můžete na finskou nebo BIO saunu, solnou nebo aroma parní lázeň i ledovou studnu. Samozřejmě nechybí ani místo pro odpočinek. V saunovém centru máte možnost využít všech nabízených saun dle vlastního výběru. Pokud chcete více soukromí a užit si saunování s přáteli, zarezervujte si wellness sami pro sebe. Nabízíme také možnost saunování s dětmi, kdy je teplota v saunách přizpůsobena potřebám dětského organismu. Přijďte si k nám odpočinout a načerpat novou energii!

Finská sauna
Finská sauna je horkovzdušná suchá lázeň, při které jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou. Pro zvýšení účinků horka "v potírně" se může provádět automasáž nejrůznějšími masážními žínkami a kartáči. Přiměřeným střídáním pobytu v potírně a ochlazení lze individuálně dosáhnout potřebných účinků sauny.

Biosauna
Biosauna je provozně i konstrukčně obdobou klasické finské sauny. Biosauna se odlišuje od typické finské sauny nižšími teplotami, vyšší relativní vlhkostí (obvykle za použití výparníku) a různými doplňkovými atrakcemi (barevné osvětlení, relaxační ozvučení) a především aplikací aromat. Dle typu provedení buď aplikace tekutých esencí do speciálních misek u topidla (jiná aplikace esencí na topidlo je přísně zakázána z bezpečnostních důvodů) nebo použitím pevných bylin na speciálních odpařovacích roštech (doporučeno ruční nebo automatické skrápění bylin). Použití esencí smí provádět vždy jen proškolená oprávněná obsluha provozovatele.

Parní lázeň
Parní lázeň neboli horkovzdušná mokrá lázeň. Tělo se nezahřívá tak prudce jako při saunování a vlhkost vzduchu dosahuje 100 %. Je nutné si uvědomit, že fáze pocení nastává (s ohledem na 100% vlhkost v kabině) až teprve po opuštění kabiny. Následný odpočinek (v županu na lehátku nebo v tepidáriu) je tedy nezbytný pro správnou funkci terapie parní lázně.

Aroma parní lázeň
Účinek parní lázně se zvyšuje, zejména když je pára obohacena o silice eukalyptu, mentolu nebo jiných léčivých látek, čímž je zajištěno optimální prostředí pro efektivní léčbu potíží dýchacích cest a celkovou relaxaci.

Solná parní lázeň
Aplikace slaného aerosolu v solné lázni pomáhá pročišťovat dýchací cesty, usnadňuje látkovou výměnu a pomáhá chránit pokožku před stárnutím. Současná distribuce páry (není podmínkou) pomáhá lepšímu rozptylu aerosolu v kabině. Nejjemnější částice slaných par pronikají hluboko do plic. Vhodné pro osoby s kožními onemocněními a onemocněními dýchacích cest.

Infrasauna
Infrasauna vypadá na první pohled jako klasická finská sauna, liší se však speciálními infrazářiči, které jsou instalovány ve stěnách sauny a jsou zdrojem tepla a neviditelného blahodárného záření. Naše infrasauna je jak v interiéru tak i exteriéru vytvořena z cedrového dřeva, které je vůbec nejkvalitnějším materiálem pro infrakabiny. Kapacita je 1-2 lidi a využít ji můžete společně s ostatními saunami v hodinách veřejného saunování nebo v rámci soukromého pronájmu celého wellness.

Ochlazovací bazének
Součástí saunového světa je i prostorný ochlazovací bazének, který je nepostradatelnou součástí kvalitního saunování.

Součástí saunového světa jsou dvě klidové místnosti pro váš dokonalý odpočinek.

Ledová studna
Ledová studna je určena pro atraktivní ochlazování těla v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samotný pobyt v prohřívárně) a je proto nutné užívat ledovou tříšť s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.). Ledová tříšť se nabírá holýma rukama a hází se na nahé tělo (ramena, záda, hruď apod.), nedoporučuje se dávat na hlavu.

Hydromasážní vana
Hydromasážní vana má dvě lehátka a dvě místa na sezení a nabízí tak nadstandardní relaxaci pro 2 až 4 osoby. Díky přelivovému systému je ve vaně stále stejná hladina vody ať už je počet osob jakýkoliv. 28 klasických trysek, z nichž 12 vysokým tlakem poskytuje micro-masáž a 16 cirkulací drenážovou masáž, doplňuje 10 vzduchových trysek pro opravdovou relaxaci. Hydromasážní vanu si můžete pronajmout na 30 nebo 60 minut.

Naše wellness nabízí opravdovou relaxaci. V saunovém centru máte možnost využít všech nabízených saun dle vlastního výběru. Pokud chcete více soukromí a užít si saunování s přáteli, zarezervujte si wellness sami pro sebe.

Kryoterapie
Kryoterapie neboli léčba chladem je moderní, rehabilitačně-léčebný postup, který našel uplatnění při celé řadě zdravotních problémů. Nabízíme jak celkovou kryoterapii, která při teplotě -110°C až -130°C poskytuje kompletní poúrazovou i chronickou regeneraci organismu, tak lokální kryoterapii, která je při -160°C cílenou terapií pohybového aparátu a měkkých tkání. Vyzkoušejte celkovou kryoterapii například jako formu regenerace po fyzické zátěži nebo lokální kryoterapii při konkrétních zdravotních problémech. Podstatou celotělové kryoterapie je krátkodobý pobyt (od 2 do 4 minut) v tzv. kryokomoře nebo-li poláriu s optimální léčebně-rehabilitační teplotou v rozmezí od -110°C do -130°C. Tyto hodnoty byly potvrzeny a ověřeny mnoha vědeckými studiemi na bázi teoretických poznatků, dlouhodobých pozorování a statistických údajů. Po výstupu z kryokomory následuje druhá, přibližně patnáctiminutová kryostimulační fáze, která spočívá v lehčí aerobní fyzické zátěži a cvičení. Příkladem je pohybová aktivita na stacionárních kolech, běžicích pásech nebo jiná pohybová aktivita. V optimálním případě by měla kryostimulační kúra zahrnovat nejméně deset a více vstupů v co nejkratším časovém období (ideálně 1 vstup do kryokomory denně). Komplexní pozitivní léčebné účinky se dostavují po čtvrtém až pátém pobytu v poláriu, avšak zpravidla již po prvním vstupu dochází k nástupu analgetických účinků zejména na pohybový aparát (úleva od bolesti zad, kloubů, ale také ústup migrenózních bolestí hlavy atd.). Po absolvování celé léčebné kůry se změní hormonální křivka v našem těle vlivem zvýšené hladiny uvolněných hormonů a zůstává tak po dobu šesti až osmi týdnů. Poté je vhodné celou kryoterapeutickou kúru opakovat.

Fyzioterapie
„Špatný pohyb škodí, správný pohyb léčí.“

Posilovna
Posilovna + kardio
Moderní a kvalitní vybavení posilovny, jehož součástí je i kardiozóna, poskytuje podmínky pro posílení svalstva celého těla. Dva běžecké trenažéry, dva druhy veslařských trenažérů, silová klec, posilovací lavice na břicho, oblíbený závěsný posilovací systém nebo kettlebell a další vybavení - to vše najdete u nás v Beachwell.

V posilovně a kardiozóně najdete:

běžecký pás (2x)
veslařský trenažér CONCEPT 2
veslařský trenažér FIRST DEGREE
silová klec
polohovací lavice
posilovací lavice na břicho
posilovací konstrukce bradla
posilovací lavice rovná
posilovací stroj třípozicový
závěsný posilovací systém Jordan fitness – Jungly gym XT
power LIFTING BAR a činky (2 - 20 kg)
kettlebelle a další vybavení

Fitness sál
Místnost o velikosti 9 x 5 m nabízí prostor pro různé druhy skupinových i individuálních cvičení. Je vybavena zrcadlem i madlem po celé své délce. Je vhodný např. pro jógu.V sále probíhají cvičení pořádaná areálem nebo je sál k dispozici k soukromému pronájmu pro různá cvičební nebo konferenční aktivity.

Power jóga
Power jóga představuje moderní cvičební styl budoucnosti. Cvičení využívá pozic klasické jógy, ale je obohaceno o moderní prvky a jedná se o dynamickou formu cvičení. Pozic v Power józe se dynamicky střídají a důraz je kladen hlavně na sílu a ohebnost. Přinese vám pohodu do života, zpomalení, zklidnění, radost i nové přátele.

Adventure Minigolf
OTEVŘENO KAŽDÝ DEN 15:00 - 21:00
Od 1. července 2018 se v Beachwell můžete těšit na novou volnočasovou aktivitu - ADVENTURE MINIGOLF. Zábava pro celou rodinu, přátele i skvělé místo pro teambuilding. Minigolfové hřiště skvěle doplňuje přírodní jezírko, bar s venkovní terasou s možností občerstvení i lanová dráha nebo hřiště pro míčové hry pro děti. Hřiště tvoří 18 jamek s dráhami pokrytými umělou golfovou trávou. Hráč se stejně jako při klasickém golfu pohybuje přímo po hřišti. Hřiště adventure golfu napodobuje přírodní terén - najdete zde různé terénní nerovnosti, předěly a vyvýšeniny, kameny, vodní a písečné překážky, které se co nejvíce podobají skutečnému terénu, jenž musí hráč při klasickém golfu překonávat.

Soukromé akce a teambuildingové aktivity
Pokud hledáte aktivitu, kterou byste si mohli společně užít s kolegy z práce nebo s přáteli, adventure minigolf je skvělou příležitostí. Pomůže semknout kolektiv, odreagovat se od každodenních pracovních starostí a užít si den s lidmi, které máte rádi.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
wellness
On-line rezervace Tuto aktivitu nelze
zakoupit na SkvěléČesko.cz
Sportovně relaxační centrum BEACHWELL Pelhřimov
Táborská 2467
39301 Pelhřimov, Pelhřimov
KONTAKTOVAT POSKYTOVATELE
NAVŠTÍVIT

Další aktivity v okolí

Podívejte se také na aktivity z kategorií

ZOO a zábavní parky v Pelhřimově Lanová a sportovní centra v Pelhřimově Sportovní park v Pelhřimově

Lidé také hledají

Zábavně vzdělávací parky v Pelhřimově Zábavní parky a dětská centra v Pelhřimově ZOO a farmaparky v Pelhřimově
Používáme cookies, aby SkvěléČesko.cz bylo skvělé :)

Abychom Vám mohli co nejvíce zpříjemnit cestu k zábavě potřebujeme využít Cookies. Díky nim vám můžeme nabídnout ty nejvhodnější aktivity a také usnadnit cestu k nákupu.

Cookies jsou malé textový soubor, který je po návštěvě webové stránky umístěn ve vašem počítači či telefonu. Díky tomuto vám můžeme zjednodušit práci s webovými stránkami a nabízet vám zážitky podle toho, co opravdu hledáte. Umožnují také přizpůsobit webovou stránku vašim potřebám a dopřát vám komfortní prohlížení.

Cookies neslouží k uchovávání osobních ani citlivých údajů.

Cookies, které používáme:
Přijmout vybrané