0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Stolní tenis v RelaxEasy Sportzone

Stolní tenis v RelaxEasy Sportzone
3 FOTKY

Chcete si zahrát stolní tenis? V RelaxEasy pro Vás máme stále připravené 2 stoly na stolní tenis.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Pro hru je nutná sálová obuv s bílou podrážkou
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Pronájem stolu na 60 min
  • šatnu
  • sprchy

CENA NEZAHRNUJE

  • Zapůjčení pálky - 50 Kč na místě

Popis aktivity

RAKETOVÉ SPORTY V RELAX EASY SPORTZONE


Raketa, pálka, košíček, squashová podivnost, pingpongový míček či tenisák, to všechno si u nás můžete osahat, omlátit, trefovat a střílet s tím dle libosti do míst, které vám dají body, radost a vášeň pro hru. Naše kurty, stoly a sítě jsou tu jen pro vaše potěšení a vydrží všechnu vaši zlost, radost i vaše vítězství. Odejdete zpocení, udolaní, zlomení, ale již ve sprchách či u dobře natočeného piva pocítíte radost z dobře stráveného času na našich čtyřech tenisových a dvou squashových kurtech, či za pingpongovými stoly.

Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech a společné hodnocení jejich výkonů u sklenky čehokoliv, či letní zahrádka s příjemným klidem a výhledem na tenis. Doufáme, že budete u nás spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu.

Stolní tenis

Stolní tenis neboli PingPong patří k vůbec nejrychlejším sportům. Celosvětově patří také k absolutně nejrozšířenějším sportům, a to jak na závodní, tak i na rekreační úrovni. Je to též velice komplexní sport, kde kromě fyzických předpokladů a úderové techniky záleží též výrazně na psychice, schopnosti soustředění a taktické vyspělosti hráče. Na vyšší závodní úrovni patří stolní tenis k fyzicky, silově a pohybově velmi náročným sportům. Naopak na nižší a rekreační úrovni lze „pinec“ provozovat i při nevelkých nárocích na fyzickou kondici. Snižující se fyzická kondice, síla a rychlost je vyvažována zápasovou zkušeností, taktickou vyzrálostí, úderovou technikou a psychickou vyrovnaností. Mezi ostatními míčovými sporty je pro stolní tenis též charakteristická celá řada úderů a technických fines, založených na rotaci (spinu) míčku. Právě toto umění "číst" a využívat rotace („falše“) míčku vyžaduje dlouholetý trénink, který nelze nahradit hrubou fyzickou kondicí. Proto lze u stolního tenisu zachovat relativně dobrou výkonnost o něco déle, než u jiných sportů. Výskyt hráčů kolem pětatřiceti let v první stovce mezinárodního žebříčku ITTF je běžným jevem, v nižších českých ligových soutěžích lze najít běžně hráče ve věku přes padesát let. Řada hráčů se stolním tenisem vlastně nikdy neskončí – na úrovni okresního přeboru lze najít i sedmdesátileté hráče. I tato zvláštnost stolního tenisu – možnost hrát jej na nejrůznějších úrovních až do pozdního věku – z něj činí jeden z velmi atraktivních a celosvětově oblíbených sportů.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
30 minut - 4 hodiny
| Recenze
4.6

Další aktivity v okolí