0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Tajemství akvarelové barvy "Vlčí mák" - online

Tajemství akvarelové barvy "Vlčí mák" - online
3 FOTKY

Nově jsme pro vás připravili on-line výuku. Teď se společně můžeme učit kreslit a malovat z pohodlí domova. V nabídce naleznete několik kurzů, věřím, že si najdete ten pravý. Online kurz je určen pro úplné začátečníky – nemusíte umět kreslit. V Ateliéru Mozaika vás to naučíme. Kurzu se můžete věnovat dle vlastních časových možností a kdykoli se k němu znovu vracet, přístupy jsou časově neomezeny.

Výhodnější cena
Garance vrácení peněz
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné od 12 let
  • Nelze bezplatně stornovat

Popis aktivity

Online kurz - Tajemství akvarelové barvy "Medúza"

Vzdušný a éterický akvarel se nabízí všem, které láká lehkost bytí a odvaha experimentovat. Nebojte se vodních záplav a křehké krásy akvarelové malby. Jedná se o techniku, do které se doslova ponoříte a popustíte mantinely předem vytyčené formě. Akvarel je zábavný svět experimentů, u kterého si dokonale odpočinete.

Kurz je zaměřen na malbu květiny, která jen díky akvarelu vyniká ve své dokonalé křehkosti. U malby květin se nemusíte obávat, že se něco vymyká vaší kontrole. Neomezená škála tvarů, kterou tato rostlinná říše nabízí, vždy vede ke správnému cíli. Vše záleží na vašem pocitu.

Lekce je zaměřena i na kombinaci akvarelové malby s dalšími technikami, jako je tuš aj. Ten, komu nestačí hranice akvarelového papíru, nechť se vydá do přírody sbírat barevné pigmenty a experimentuje s nimi ve vodních záplavách na libovolných podkladech. Této technice se vskutku meze nekladou, zejména když se jedná o přírodní motivy.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 8.12.2022
DOPOLEDNE

Tuto aktivitu není možné bezplatně stornovat či přerezervovat.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
305 minut
| Recenze
3.8

Další aktivity v okolí