0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Thajská masáž

Thajská masáž
4 FOTKY

U nás se zbavíte nejen špatné nálady, ale i bolavých zad. Objevte kouzlo masáže! Vybrat si můžete celkem z 10 druhů netradičních masáží. Budeme rádi, když k nám zavítáte.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

Popis aktivity

Thajská masáž je součástí tradiční thajské medicíny. Je to procedura uvolňující celkové svalové napětí, zvyšující flexibilitu a ohebnost Vašeho těla a harmonizující tělo i ducha.

V Thajsku jsou tradiční masáže součástí všedního života a zdravého životního stylu. Je to nauka o neviditelných energetických drahách zvaných „seny“, vycházející z indické tradice a podobající se čínské akupresuře nebo japonskému shiatsu. Do thajského systému jsou zahrnuty také všechny čakry, hlavní centra energie v tradici jógy.

Technika masáže spočívá v promačkávání jednotlivých akupresurních bodů, ze kterých se následně může lépe uvolnit blokovaná energie. Dále je nutná znalost správné indikace, ve vyvíjení potřebného tlaku, natahování a protahování jednotlivých částí těla s využíváním prvků hatha jógy. Je vynikající jako prevence. Thajci věří, že jakýkoliv problém v našem těle, ať už se jedná o svalové blokády či vážnější orgánové poruchy, plyne ze špatného toku energie. Proto thajská masáž dokáže řešit mnohé zdravotní problémy a udržuje člověka v dobré kondici.

Thajská masáž je nejdůkladnější ze všech masáží. Zahrnuje fyzickou, duševní, emocionální a hlavně energetickou složku člověka. Pomocí ní dokáže masér uvolnit i nejhlubší bloky, způsobující bolest a ztuhlost svalů. Zlepšuje vylučování odpadních látek z těla, odstraňuje bolesti hlavy, zad, kloubů či páteře. Podporuje správný tok krve a lymfy. Kladně ovlivňuje naše psychické i emocionální ladění, odstraňuje stres, posiluje nervový systém. Harmonizuje tělo i ducha na základě vzájemného propojení mezi energiemi JING a JANG.

Vyváženost masáže je až pozoruhodná. Sestava začíná rytmickým houpavým pohybem, uvolňující prací na energetických liniích, pokračuje drobnými protaženími a vrcholí velkými jógovými ásanami, kterých netrénovaný člověk sám nedosáhne

Chcete-li plně pocítit účinek thajské masáže tzn. kompletní protažení všech svalů, uvolnění kloubů a blokád životodárné energie, 90 min procedura je absolutní minimum. Dopřejete-li si i delší, odměnou za takto strávený čas, pak bude úžasný pocit tělesné harmonie od palců u nohou až po konečky vlasů.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
wellness
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina

Další aktivity v okolí