0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Úniková hra - 1610: Čachtická paní

SLEVA 200 Kč
Úniková hra - 1610: Čachtická paní
5 FOTEK
SLEVA
200 Kč
na SkvěléČesko.cz

Vstupte s námi do časů uherské hraběnky Alžběty Báthoryové – nechvalně známé jako Čachtická paní - a odhalte pravdu o jejím životě. Byla právem pokládána za nejznámější masovou vražedkyni ve slovenských a maďarských dějinách, nebo se jednalo o dobové spiknutí s vykonstruovaným procesem, jehož cílem bylo připravit hraběnku o její rozsáhlé majetky v Sedmihradsku?

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • 2-4 hráči
  • Lze bezplatně přerezervovat do 1 dne před uskutečněním. Pozdější přerezervace je možná jedenkrát po domluvě za poplatek 300 Kč (platí se na místě)
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

Popis aktivity

Píše se rok 1610, rozbíhá se tajné vyšetřování, které iniciuje císař Matyáš II. a vede uherský palatin a druhý nejmocnější muž v zemi Juraj Turzo.
Připravuje se obvinění pro Alžbětu Báthoryovou a její čtyři pomocníky z mučení a zabití nejméně 650 mladých žen. Začínají se šířit legendy o tom, že se hraběnka koupe v krvi panen, aby zůstala věčně mladá. Děvčata prý týrala hořícími svícemi, rozpáleným železem, píchala jehlicemi, polévala studenou vodou na mrazu nebo řezala zaživa noži.

Svědkové vypovídají, že si hraběnka nechává svými dráby přivážet sirotky a mladé ženy, které láká na slib, že je učiní svými služkami. Uzavírá je však v tajných částech svého obydlí, kde je pak sama mučí, dokud nezemřou…

Chybí však jasné důkazy o její vině. Proto Vás v zimě roku 1610 vyšetřující palatin Juraj Turzo vysílá na Čachtický hrad hraběnky Báthoryové v přestrojení za potulné mnichy, abyste tyto nezvratné důkazy našli, pokud existují, a přinesli.

Máte štěstí, hraběnka odjela na vyjížďku a vrací se až za 70 minut… Podaří se Vám v tomto čase odhalit, zda byla hraběnka Alžběta Báthoryová sadistickou vražedkyní, nebo nevinnou obětí, a kde leží hranice mezi pravdou a mýtem?
Upozorňujeme, že hra není vhodná pro silné alergiky z důvodu výskytu sena v dekoracích hry.

  • Obtížnost: 60%
  • Časový limit pro hru: 70 min
  • Počet hráčů: 2-4
ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
hra
ČASOVÁ NÁROČNOST
70 minut

Informace o aktivitě

OBTÍŽNOST
TÉMATIKA
mysteriózní
ATMOSFÉRA
nestrašidelná
POČET HRÁČŮ
2 - 4
TYP HRY
klasická
SKUPINOVÉ AKCE
ANO
Na místě od 1 290
Při on-line rezervaci od
1 090 Kč
REZERVOVAT TERMÍN
| Recenze
4.9

Další aktivity v okolí