0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Úniková hra - Brněnská záchytka

Úniková hra - Brněnská záchytka
1 FOTKA

Jednou tam můžeme skončit všichni. Někteří tam už byli. Někteří se tam zase vrátí. Ostatní jsou zvědaví, jak to tam vypadá. Hra s nečekanou zápletkou a ještě překvapivějším rozuzlením. Užijte si roli pacienta na Protialkoholní záchytné stanici Brno.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Přijďte 10 minut před hrou
  • Vhodné pro 2 - 8 hráčů, ideální je 3 - 6 hráčů
  • Lze bezplatně stornovat do 3 hodin před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • 70 minut hry
  • Možnost případné nápovědy

CENA NEZAHRNUJE

  • Občerstvení

Popis aktivity

Úniková místnost je fyzická týmová hra s příběhem, při kterém budete řešit sérii hádanek a úkolů ve stanoveném čase.

Úniková hra - Brněnská záchytka

Byla to hodně divoká pařba v Brně. Jasně, člověk se občas musí odvázat. Jenže když se to přežene, najdeš své mantinely.

Ty moje teď mají bílou barvu a jsou ve tvaru postele, stolku, záchodu v rohu místnosti a hnusných holých stěn, na které tupě zírám. Nechci tu být. Bolí mě hlava a velmi pomalu se vracím do reality. To všechno kvůli jednomu malému blbému desetipivu a flašce absinthu.

Kde je ten doktor na vozíku s výrazem vraha malých dětí, který mě tu v noci zavřel a přitom mumlal něco o buráku nebo burešáku a jeho lékařské zprávě? Co třeba vzít nohy na ramena a neplatit ty tři tácky za nocleh strávený na poblitém polštáři - a vůbec nechci řešit, kdo to udělal!

Máte 70 minut na to, abyste odsud zmizeli. Jestli to nezvládnete, doktor Miloš Bureš si vás tu nechá určitě celý den. Jo a nezapomeňte, že osobní věci se pacientům na noc nenechávají.

Hodně štěstí!

Tipy pro dosažení, co nejlepších výsledků:

Komunikujte! - Pokud jste objevili nový kód, novou skrýš nebo jinou součást hry, řekněte o tom ostatním. Je možné, že zrovna něco takového potřebují. Velmi často se stává, že jeden z týmu hledá něco, co už jiný hráč dávno našel.

Prohlédněte úplně vše! - Pořádně se dívejte a prohledejte každou věc pořádně. Herní prvky mohou být šikovně ukryté a někdy je důležitější mít postřeh, než vyřešit záludné hádanky.

Prozkoumejte nové skrýše pořádně! - Otevřeli jste novou část hry? Prozkoumejte ji pečlivě. Není to pravidlem, ale často se tam skrývá další dílek k postupu ve hře.

Nebojte se zeptat! - Zasekli jste se a nevíte jak dál? Neváhejte požádat o nápovědu a neztrácejte čas, abyste si pak užili i zbytek hry.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 3 hodiny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
ČASOVÁ NÁROČNOST
70 minut

Informace o aktivitě

OBTÍŽNOST
TÉMATIKA
dobrodružná
ATMOSFÉRA
nestrašidelná
POČET HRÁČŮ
2 - 8
TYP HRY
klasická
SKUPINOVÉ AKCE
ANO
| Recenze
4.5

Další aktivity v okolí