0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Úniková hra - Honba za svatým grálem

Úniková hra - Honba za svatým grálem
4 FOTKY

Zažijte nevšední zážitek v podobě hledání svatého grálu. Dokážete svatý grál najít dříve, než přijdou vojáci? Musíte si pospíšit, jejich řev se blíží!

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Děti od 12 let pouze v doprovodu dospělé osoby
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

Popis aktivity

Co Vás čeká

Léta páně 1307 započal hon na Templářské rytíře zosnovaný králem Filipem IV. Cílem krále bylo zajmout Velmistra řádu, který znal tajemství svatých relikvií a místo jejich úkrytu. Řádoví bratři byli informováni, aby své relikvie nalezli a uschovali do bezpečí. Ty a tví bratři jste byli varováni, že královské vojsko se již blíží a moc času k nalezení svatého grálu Vám již nezbývá, jednejte proto rychle, Velmistr Jacquese de Molay grál uschoval velmi pečlivě.

Délka hry

V naší únikové místnosti zažijete 90 minut plných zábavy a adrenalinu. Během této doby na Vás čeká řada nápaditých úkolů a hádanek. Po dokončení hry si zde budete moci vyzkoušet a vyfotit se v dobových kostýmech.


Zvolte si obtížnost

Ráj

Vhodná pro začátečníky, kteří nemají zkušenosti s hrami podobného typu, nebo hráče, či dvojice, kteří si hru chtějí zahrát bez dlouhého tápání. Vyšší moc jim v temných časech osvětlí jejich cestu za svatým cílem.

Očistec

Vhodná pro pokročilé hráče, kteří chtějí potrápit své mozkové závity. Mohou si říci o radu řádového bratra, který je navede na správnou stopu.

Peklo

Boj na život a na smrt. Nečekejte žádnou pomoc, jste necháni napospas královskému vojsku.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
hra
ČASOVÁ NÁROČNOST
90 minut

Informace o aktivitě

OBTÍŽNOST
TÉMATIKA
mysteriózní
ATMOSFÉRA
nestrašidelná
POČET HRÁČŮ
1 - 6
TYP HRY
klasická
| Recenze
5.0

Další aktivity v okolí