0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Úniková hra - Pěstírna 2

Úniková hra - Pěstírna 2
4 FOTKY

Přijďte si k nám užít únikovou hru napětí, týmovou spolupráci a nevšední zážitek. V dnešní době, převážně mobilní komunikace, je úniková hra výborným zpestřením pro přátelé, ale také jako utužování pracovního kolektivu. Navštivte bývalou pěstírnu marihuany, kde byly uvězněny minimálně dvě osoby více jak půl roku. Na vlastní kůži prožijte nezapomenutelný zážitek.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • 2 - 6 hráčů
  • Vhodné od 12 let
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Úvodní zaškolení
  • Služby game mastera

CENA NEZAHRNUJE

  • Občerstvení
  • Dopravu

Popis aktivity

Jsme největší úniková hra v západních Čechách, která je umístěna v jedinečných autentických prostorech.

Na ploše každé hry okolo 300 m² zažijete něco, o čem budete mluvit ještě dlouhé týdny. Hra v prostorech bývalé pěstírny.

Policisté zabavili 5600 rostlin konopí, ze kterého by podle policie bylo možné získat minimálně 500 kilogramů marihuany v ceně zhruba 40 miliónů korun. Informoval o tom mluvčí Národní protidrogové centrály Michal Hammer.

“O bezohlednosti jejich počínání svědčí zazděný vietnamský zahradník v jedné z pěstíren,” řekl mluvčí. Muž byl podle něj otrokem, kterého skupina zadržovala v uzavřené pěstírně, aby se staral o rostliny. Jídlo dostával skrz výtahovou šachtu.

Únikové hry v uzavřených místnostech jsou druhem fyzického dobrodružství, kde jsou lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry. Jejich úkolem je dobře se zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Všichni hráči musí využít maximální pozornost a logické myšlení, aby se jim podařilo z místnosti včas uniknout. Tento typ her byl založen na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven.

Témata únikových her bývají odvozená z různých dobrodružných filmů a videoher, často s použitím lokálních specifik daného místa, kde je hra vytvořena. Například některé hry nabízejí únik z vězeňské cely nebo vesmírné stanice, deaktivaci nálože šíleného profesora nebo návrat do středověku. Interiér her může být velmi realistický, často nabízí tematické zvuky, zvláštní osvětlení nebo jiné multimediální efekty.

Únikové hry v této podobě byly poprvé otevřeny v Asii, později v Severní Americe, Evropě, Austrálii a Jižní Americe. Největší celosvětovou sítí únikových her je The Escape Hunt s počtem přes 200 poboček, operující v desítkách světových velkoměst.

Obtížnost 7/10

Rekord hry : 30 minut “KLIKAŘI”

Časový limit hry: 60 min

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
hra
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina

Informace k pobočce

Vjezd do areálu je skrz bránu. Dále je cesta rovně a následně je opět značena. Vše je pouhých pár metrů z hlavní silnice.

Informace o aktivitě

OBTÍŽNOST
TÉMATIKA
dobrodružná
ATMOSFÉRA
nestrašidelná
POČET HRÁČŮ
2 - 6
TYP HRY
klasická
| Recenze
4.8

Další aktivity v okolí