0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Úniková hra - Po stopách prof. Kunsta

Úniková hra - Po stopách prof. Kunsta
4 FOTKY

Hra se odehrává v pracovně slavného vynálezce a doktora Konráda Kunsta, a to na přelomu 19. a 20. století. V naší hře se vžijete do role soukromých detektivů, které najal profesorův soused, starý vdovec a závistivec. Tento stařec pozoruje prof. práci od té doby, co se prof. přistěhoval do pracovny pod jeho bytem. Jeho závist ho dovedla tak daleko, že se rozhodl utratit veškeré úspory jen pro to, aby získal informace o prof. výzkumu. Co vězí za jeho úspěchem? Existuje tajná laboratoř, o které si celá čtvrť vypráví? Právě zde začíná náš příběh. Máte hodinu na to, abyste získali informace o tajné laboratoři a prof. výzkumu. Podaří se vám to? Nebo se profesor vrátí z návštěvy dřív, než dokážete splnit zadaný úkol?

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Doporučeno od 7 let
  • Lze bezplatně stornovat do 1 dne před uskutečněním

Popis aktivity

Steampunk Laboratory je úniková hra s interaktivními hlavolamy, stylizovaná do světa páry a ozubených kol.

Steampunkové prostředí

Můžete těšit na stroje, ze kterých vychází pára, roury, ozubená kola a další vynálezy, které na druhé straně doplňuje starožitný nábytek, obrazy a další stylové rekvizity. V místnosti nenaleznete žádné nálepky ani pásky, které by říkaly, že nemáte na rekvizity sahat. Nic, co by rušilo steampunkovou atmosféru.

Moderní technologie

Pro samotnou výrobu hlavolamů jsme použili 3D tisk, frézování CNC frézou, vypalování plechů, galvanizaci kovových částí a další. V místnosti používáme kompresory, větráky, elektro-motory a jiné. Vaši činnost navíc monitorují tlakové, světelné, pohybové a další čidla.

Pouze logické myšlení

Na celou hru máte 60 minut. Během této doby máte za úkol vyřešit několik logických hádanek a přijít na kloub mechanismům steampunkových strojů. Pro vyřešení místnosti potřebujete pouze logické myšlení, jiné vědomosti ani fyzická zdatnost nejsou potřeba.

Pro rodiny, přátele i páry

Naše hra je vhodná v podstatě pro všechny generace. Můžete vzít babičku, dědečka, ale také svoje ratolesti - doporučujeme věk od 7 let, ale i menším dětem se u nás líbí. No a pokud rodinu teprve zakládáte, tak můžete vzít jen svou drahou polovičku. Páry naši hru také zvládají.

Soutěživí detektivové

Speciální nabídka pro velké skupiny hráčů. Rozdělte svou skupinu na dvě, objednejte si dva termíny za sebou a využijte naši slevu. Navíc můžete soutěžit o lepší čas. Ideální možnost pro narozeninové oslavy, rozlučky, teambuildingy

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 den před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
hra
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina - 100 minut

Informace o aktivitě

OBTÍŽNOST
TÉMATIKA
steampunk
ATMOSFÉRA
nestrašidelná
POČET HRÁČŮ
2 - 6
TYP HRY
klasická
| Recenze
4.9

Další aktivity v okolí