0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Virtuální realita Dimension - ICAROS VR: spojení her a cvičení

Virtuální realita Dimension - ICAROS VR: spojení her a cvičení
3 FOTKY

Zažijte okouzlení virtuální realitou. ICAROS je obojí – fitness přístroj na funkční trénink a herní platforma zároveň. Umožňuje uživatelům prozkoumávat unikátní simulovaný virtuální svět s použitím brýlí na virtuální realitu pro kontrolu letové dráhy, a to ničím jiným než pohyby celého těla.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Minimální výška je 150 cm
  • Minimální doporučený věk je 13 let
  • Lze bezplatně stornovat do 12 hodin před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Hru na ICAROS čistého času 30 minut
  • Instruktáž 10 minut

Popis aktivity

AKTIVNÍ Virtuální Realita

Icaros umožňuje uživatelům létat, potápět se, nebo projíždět virtuálními světy a při tom aktivně trénovat specifické svalové skupiny – především svaly horní poloviny trupu a hluboké svaly. Aktivní virtuální trénink s ICAROS současně zlepšuje reflexy, rovnováhu a schopnost koncentrace. Konkrétní herní scénáře v rámci programů umožňují nastavení jednotlivých cvičení s rozdílnou intenzitou.

Efekt Tréningu

Milujete hraní her, ale ne na gauči? Chcete si zacvičit a hledáte modrení alternativy? ICAROS vám umožní létat ve virtuální realitě a zároveň trénovat celé tělo. ICAROS je balanční přístroj který obohacuje hraní virtuálních her s měřitelným efektem fyzického funkčního tréninku.

Často kladené dotazy

Co je potřeba s sebou? Je potřeba sportovní oblečení?

ICAROS VR zaměstnává vnitřní svalstvo (břicho, záda) a pokud budete hrát naplno můžete se trošku zapotit. Z toho důvodu doporučujeme raději sportovní oblečení. Nedoporučujeme sukni apod. Jinak se o všechno postaráme my, takže nic jiného nebudete potřebovat. Teoreticky je možné se u nás i osprchovat, ale myslím že pro běžné hraní to nebude nutné - tak šílená makačka to zase není 🙂

Je možné během zážitku vystřídat i několik her?

Ano samozřejmě. Naším cílem je, abyste si to co nejvíce užili.

Lze mít pod VR brýlemi vlastní dioptrické?

VR Brýle jsou vyrobené tak aby se pod ně vešly dioptrické brýle, takže vše bude OK 🙂 Pokud máte brýle jen na dálku, pravděpodobně je ani nebudete potřebovat, protože se display VR Headsetu nachází jen pár cm od očí.

Je možné přijít s doprovodem případně se během zážitku střídat?

Budeme rádi když přijdete s doprovodem. Průběh zážitku může doprovod sledovat na televizi, může si u nás dát drink a mít pohodlí. Vzhledem 30 minutové délce zážitku nedoporučujeme se u ICAROS VR střídat. Pokud si chcete zahrát s kamarády doporučujeme rezervovat např. 2h po sobě, tak ať má každý dostatek času si ICAROS užít. Pokud chcete přijít s více přáteli doporučujeme vyzkoušet náš druhý zážitek HTC VIVE VR, který je pro častější střídání vhodnější.

Hrací časy ICAROS VR přímo nenavazují, co když si chci objednat více hodin za sebou?

Hrací časy ICAROS VR přímo nenavazují z toho důvodu, aby bylo možné dalšího zákazníka v klidu proškolit a pomoci mu se na stroji ICAROS zorientovat. Pokud si zakoupíte např. 2 sloty za sebou můžete hrát celou dobu (tedy i mezi uvedenými časy slotů), případně vystřídat s přáteli.

Jaká je minimální doporučená výška? Je zážitek vhodný pro děti?

Minimální doporučená výška uživatele systému ICAROS je 150 cm. Minimální doporučený věk uživatele systému ICAROS je 13 let.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 12 hodin před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
40 minut
| Recenze
4.3

Další aktivity v okolí