0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Vyjížďky na koních - ideální zážitek pro děti

Vyjížďky na koních - ideální zážitek pro děti
11 FOTEK

Nejhezčí pohled na svět je z koňského sedla a v kombinaci s krásnou přírodou to platí určitě!

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • V případě nepříznivého počasí přeplánujeme Vaši vyjížďku na jiný termín
  • Lze kdykoliv bezplatně stornovat

CENA ZAHRNUJE

  • Zapůjčení bezpečnostní přilby
  • Zapůjčení bezpečnostní vesty

CENA NEZAHRNUJE

  • Využití ohniště : 150,-Kč

Popis aktivity

Naši ponící jsou kobylka a valášek WPB Kačenka a Mauglí. Kačenka se narodila v roce 2007 a získali jsme jí od pana Berouska. Od začátku byla velmi šikovná a učenlivá. Mauglího, narozeného v roce 2003, jsme nalezli u dost "zvláštních" lidí, vyhublého mezi hromadou starého železa. Původně jsme se rozhodli koupit ho jen proto, aby u nich nemusel zůstat a po vyléčení ho prodat. Pro jeho skvělou povahu bychom ho ale nikdy pryč nedali. Nutno říci, že nám dělá jen radost. Oba Naši ponící jsou moc hodní a zvyklí na děti kolem sebe.

Kromě poníků nám dělá radost kobylku Fjorda Amálku, narozenou v roce 2008 a její Máju, která se narodila v květnu 2012. Jak je u nás normální, i tyto koníci jsou skvělé povahy, hodní a nemáme vůbec problém s tím, nechat u nich pobíhat malé děti.

Dalším přírůstkem v roce 2011 narozená krásně strakatá klisna VPB Mia. A jak je u Nás již zvykem opět se jedná o moc hodného mazlíka.

Stejně tak welšský horský pony Kaštánek. Bohužel jsme zjistili, že má srdeční vadu, tak jej musíme šetřit. Vycházky v kroku mu ale žádné problémy nečiní.

A největší událostí, která u nás nastala v červenci 2019 bylo přímo na ranči narození hříbátka Naší Kačence. Narodil se jí krásný hřebeček Jurášek.

Jen pro přesnost se zmíníme o tom, že naši poníci i koníčci mají všechna potřebná lékařská vyšetření.

Máme různé varianty vyjížděk:

  • Vyjížďka do lesa s vodičem 30 minut
  • Vyjížďka do lesa s vodičem 60
  • Vyjížďka do lesa bez vodiče 60 minut
  • Vyjížďka do lesa s vodičem + čištění a ustrojení dítětem (pod dozorem provozovatele)

Nemusíte se bát počasí, v případě nepříznivého počasí přeplánujeme Vaši vyjížďku na jiný termín - chceme, abyste byli spokojeni a rádi se k nám vrátili.

Zde si zvolíte pouze den, po objednávce Vás bude kontaktovat provozovatel a dohodnete se na konkrétní hodině.

Hlavní naší činností na ranči jsou ale zvířátka. Návštěvníci mají možnost povozit se na ponících v kruhu nebo zažít vycházku v sedle koně nebo poníka lesními cestami.

Unavenější část návštěvníků může v klidu samoty odpočívat s výhledem na kamenný železniční most ve společnosti něčeho dobrého na zub, zatímco děti si mohou pohrát na houpačce, klouzačce, pískovišti, a nebo si zaskákat na trampolíně. Dále si mohou pohrát s miniovečkami nebo králíčky a třeba je i nakrmit. Rovněž je možné k různému ručnímu tvoření využít nače "tvořivé" indiánské týpí.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat kdykoliv před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
děti
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
sport
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
30 minut - 1 hodina

Informace k pobočce

Otevírací doba ranče - Od 1.11 do 31.3. - pouze vycházky do přírody s vodičem i bez, Od 1.4. do 30.6. - sobota a neděle 10.00 - 18.00 hodin, Od 1.7. do 31.8. : - pondělí až neděle 10.00 - 18.00 hodin, Od 1.9. do 31.10. - sobota-neděle :10.00 - 17.00 hodin

| Recenze
4.5

Další aktivity v okolí