0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Výlet k jezům v Hirschfelde - tam na lodi, zpět na koloběžce

Výlet k jezům v Hirschfelde - tam na lodi, zpět na koloběžce
5 FOTEK

Nabízíme kombinaci dvou oblíbených sportů – splouvání řeky a jízdu na koloběžce na základním okruhu Autokemp Kristýna - Hirschfelde. Pro jízdu na koloběžce můžete využít kvalitní koloběžky českého výrobce Kostka, pro splutí lodě rovněž od českého výrobce Železný.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Pádla
  • vesty
  • barel

Popis aktivity

Trasa: Autokemp Kristýna - Hirschfelde a zpět (11 km, 2-3h)

Nenáročná kratší trasa ideální v kombinaci se zapůjčením koloběžek, na kterých se pohodlně můžete vrátit zpět na Kristýnu po cyklostezce. Na cestě se nachází jeden velký jez asi 7 km od startu a několik malých stupňů hned na začátku, které se dají bez problému sjet. Před dalším jezem v Hirschfelde plavba končí.

Nejběžnější trasa, která je vhodná jako celodenní výlet i pro rodiny s dětmi. Nabízíme dvoumístné, trojmístné kanoe a dále také v naší nabídce naleznete prodloužené kanoe pro celou čtyřčlennou rodinu.

Po řece vás čeká krásných 11 km, které zvládnete zhruba za 3 hodinky. Minete trojzemí, kde se potkává Česko s Polskem a Německem a většinu cesty strávíte v "zemi nikoho", neboť se budete pohybovat po přirozené hranici obou zemí - právě po řece Nise. Před prvním jezem vystoupíte na levé straně, kde vyměníte lodě za koloběžky a vrátíte se po cyklostezce Odra-Nisa zase zpět na Kristýnu (15 km), kde koloběžky odevzdáte a případně si vyzvednete svoje věci.

Cestu zpět můžete spojit s návštěvou Žitavské mini ZOO, podle které vede cyklostezka. V Žitavě je také možnost občerstvení, ovšem pokud cyklostezku opustíte, dávejte pozor, abyste našli cestu zpět :).

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 dny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
netradiční
půjčovny
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
5 hodin - 8 hodin

Další aktivity v okolí