0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Individuální kurz lezení

Individuální kurz lezení
7 FOTEK

Kurzy lezení na umělé stěně jsou určeny pro začínající lezce, kteří se chtějí naučit základním lezeckým a jistícím technikám. Pokročilí lezci se v kurzu pak zdokonalují v technice lezení a zvyšují si své lezecké schopnosti.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Vhodné i pro děti od 4 let věku
  • Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Vstup na stěnu
  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení
  • Dohled zkušeného instruktora

Popis aktivity

Individuální kurz lezení je určen jednotlivcům (nebo případně i malým skupinkám lezců), kteří mají zvýšené nároky na časovou flexibilitu termínů jednotlivých lekcí. Jednotlivé lekce lezení trvají standardně 120 minut, přičemž termíny jednotlivých lekcí si dohodnete individuálně přímo s instruktorem podle vašich časových možností a potřeb.

Vzhledem i individuálnímu charakteru lekcí je zde pak i více prostoru pro přizpůsobení výcviku vašim idnividuálním potřebám. Individuální lekce lezení s oblibou využívají jak začátečníci, tak mírně pokročilí lezci nebo i celé rodiny. Individuální lekce lezení mohou navštěvovat i děti od čtyř let věku.

Formou individuálních lekcí poskytujeme i poradenství pro pokročilé lezce, kteří by rádi překonali své dosavadní limity a kteří chtějí posunout svůj lezecký trénink na kvalitativně jinou úroveň. Poradenství probíhá formou konzultace v průběhu Vašeho běžného lezeckého tréninku. Náš instruktor Vás bude během tréninku pečlivě sledovat a na závěr s Vámi vše detailně rozebere a vyhodnotí spolu s dalšími doporučeními.

Cílem je identifikovat vaše přednosti i slabiny, nalézt cestu k jejich eliminaci a pomoci vám sestavit odpovídající individuální tréninkový plán.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 dní před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina - 2 hodiny
| Recenze
4.6

Další aktivity v okolí