0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Pokračovací kurz lezení

Pokračovací kurz lezení
7 FOTEK

Kurzy lezení na umělé stěně jsou určeny pro začínající lezce, kteří se chtějí naučit základním lezeckým a jistícím technikám. Pokročilí lezci se v kurzu pak zdokonalují v technice lezení a zvyšují si své lezecké schopnosti.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Není vhodné pro děti
  • Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Vstup na stěnu
  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení
  • Dohled zkušeného instruktora

Popis aktivity

Pokračovací kurz lezení na stěně je určen nejen absolventům našeho základního kurzu, ale i všem ostatním lezcům, kteří již mají za sebou alespoň základní lezeckou průpravu a chtěli by si dále vylepšit své "lezecké vzdělání". Předpokládáme, že zájemce o tento kurz lezení již umí bezpečně jistit a nemá problémy se základním lezeckým pohybem; chce si však nechat poradit a pomoci s lezeckou technikou nebo tréninkem.

Smyslem kurzu je především odhalit vaše slabé stránky a najít možnosti dalšího zlepšení. Během kurzu u nás na stěně "posškádlíme" vaši vytrvalost, naučíme vás lépe hospodařit se silami a pokusíme se zapracovat na vaší psychice. Naučíte se v cestách odpočívat a cestu si lépe přečíst. Bude me se věnovat i základním dovednostem, které byste si měli osvojit než začnete s lezením venku na skalách (prusíkování, slaňování apod.)

Termíny a organizace kurzu
Pokračovací kurz lezení je rozdělen do 4 lekcí po 120 minutách a probíhá formou skupinového kurzu ve skupinách 4 až 6 kurzistů. Nový kurz otevíráme kdykoliv v průběhu roku, přihlásí-li se alespoň 4 zájemci.
Jedná se o ideální řešení nejen pro skupiny, ale i jednotlivce, kteří se tak nenásilně seznámí s dalšími začátečníky a získají tak potenciální spolulezce pro své další samostatné působení. Můžete se tedy přihlásit i jako jednotlivec

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)
VYBERTE ČAS A CENU DNE 8.12.2022
ODPOLEDNE
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 dny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
adrenalin
dobrodružství
ČASOVÁ NÁROČNOST
2 hodiny
| Recenze
4.6

Další aktivity v okolí