0
On-line rezervace od 350 Kč
REZERVOVAT

Jednodenní výlety na raftu

Jednodenní výlety na raftu
4 FOTKY

Vyberte si nejvhodnější úsek pro Vás. U každého výletu Vás vyzvedneme na ubytování v domluveném čase, popřípadě nabízíme možnost zaparkovat Vaše auto u nás v tábořišti. Dopravu tam a zpět zajistíme. Poskytneme Vám instrukce a veškeré potřebné vybavení. Užijte si krásný den na Vltavě a poznejte krásy přírody z jiného úhlu. Řeka Vltava nabízí pro každého něco a s dostatkem času si tak můžete Váš výlet užít bez přílišného spěchu.

Garance ceny
Tuto aktivitu u nás nakoupíte za stejnou nebo výhodnější cenu než na místě.
Zrušení zdarma
Změnily se Vám plány? Nevadí, tuto aktivitu můžete zrušit kdykoliv do pře začátkem. Peníze Vám obratem vrátíme v plné výši.
Ručíme za poskytnutí služby
Občas se může stát, že někdo udělá chybu. V takovém případě vše vyřešíme za vás a to včetně kompenzace ceny až do plné výše.
Flexibilní změna rezervace
Jsme moderní on-line služba. U nás si můžete libovolně měnit termín rezervace aktivity stejně jako jste zvyklí u hotelů či vlaků.
Garance ceny
Tuto aktivitu u nás nakoupíte za stejnou nebo výhodnější cenu než na místě.
Zrušení zdarma
Změnily se Vám plány? Nevadí, tuto aktivitu můžete zrušit kdykoliv do pře začátkem. Peníze Vám obratem vrátíme v plné výši.
Ručíme za poskytnutí služby
Občas se může stát, že někdo udělá chybu. V takovém případě vše vyřešíme za vás a to včetně kompenzace ceny až do plné výše.
Flexibilní změna rezervace
Jsme moderní on-line služba. U nás si můžete libovolně měnit termín rezervace aktivity stejně jako jste zvyklí u hotelů či vlaků.

Informace k Jednodenní výlety na raftu

 • Ohledně konkrétního času Vás bude kontaktovat provozovatel aktivity, se kterým se domluvíte
 • Děti do 3 let zdarma
 • Děti ve věku 3 - 5 let se slevou

POPIS AKTIVITY

Poskytneme Vám instrukce a veškeré potřebné vybavení. Trasy z Českého Krumlova začínají nad městem, trasy s koncem v Českém Krumlově končí cca 15 minut plavby za městem v našem kempu Tábor Pod Hvězdami. Nepřijdete tedy o jednu z nejhezčích částí při splouvání řeky a budete moci obdivovat toto historické město z vodní hladiny. Časové náročnosti jsou uváděny jako čistý čas na vodě, při klidné plavbě bez větší fyzické námahy. Každou z tras lemuje množství památek a přírodních krás, ale také mnoho kempů, restaurací a stánků s občerstvením. Proto doporučujeme zohlednit i čas, který strávíte mimo vodu. Řeka Vltava nabízí pro každého něco a s dostatkem času si tak můžete Váš výlet užít bez přílišného spěchu.

Zvolte si pouze den, kdy chcete vyrazit na vodu, objednejte počet lidí, obratem se Vám ozve provozovatel a domluví se s Vámi na konkrétním čase.

V nabídce pro Vás máme 9 výletů, neváhejte se kouknout.

Přehled jezů na řece Vltavě

 • jez U Bílého mlýna – Vyšší Brod Šikmý jez, který se jezdí vlevo. Jeho výška 1,2m a délka 90m. Lze ho přenášet po levém břehu.
 • jez Horní mlýn – Herbertov Sjíždí se po pravé straně, po dřevěném skluzu. Výška je 1,5 m a délka 45m. Lze ho přenášet po pravém břehu.
 • jez Dolní mlýn – Rožmberk nad Vltavou Sjíždí se po pravé straně. Výška je 1,4 m a délka 55 m. Lze ho přenášet po pravém břehu.
 • jez Pečkovský mlýn – Větřní Sjíždí se po pravé straně. Je to šikmý vysoký jez. Lze ho přenášet po pravém břehu. Výška je 1,8 m a délka 90 m.
 • jez Konopa – Nové spolí Šikmý jez, který se sjíždí po pravé straně. Přenáší se po pravé straně. Výška je 1,5m a délka 46 m.
 • jez Na Rechlích – Český Krumlov Kolmý jez, který se nachází pod dřevěným mostem pro pěší turisty. Sjíždí se po pravé straně. Výška je 1,1 m a délka 108 m
 • jez U Liry – Český Krumlov Šikmý jez, který se jezdí po levé straně. Lze přenést loď po pravé straně břehu. Výška je 1 m a délka 33 m.
 • jez Mrázkův mlýn – Český Krumlov Šikmý jez, který se jezdí po levé straně. Jeho výška je 1,5 m a délka 55 m.
 • jez U jelení lávky – Český Krumlov Šikmý jez, který se sjíždí po levé straně. Lze ho přenášet po levém břehu. Výška je 1,5m a délka 56 m.
 • jez Zlatá koruna – Zlatá koruna Šikmý jez, který se sjíždí po pravé straně. Lze ho přenášet po pravém břehu. Výška je 1,6 m a délka 90 m.
 • jez U Rybů – Boršov nad Vltavou Sjíždí se protrženou hrází po levé straně. Lze ho přenášet po pravém břehu. Výška je 0,6 m a délka 100 m.
 • jez Zátkův mlýn – Boršov nad Vltavou Jedná se o kolmý vysoký jez, kde se nachází vodní elektrárna. Tento jez je nesjízdný a přenáší se po kamenné části vlevo.
ZOBRAZIT CELÝ POPIS

1. Nákupem si aktivitu rezervujete na konkrétní čas a termín
Po nákupu není potřeba nikam volat a ověřovat termín či dostupnost. Do několika minut Vám do e-mailu dorazí elektronická vstupenka s QR kódem na vybraný datum a čas.

2. Na místě ukážete elektronickou vstupenku
Provozovateli aktivity se prokážete platnou vstupenkou v telefonu. Vstupenku si samozřejmě můžete vytisknout, ale to je škoda papíru :)

3. Víc není potřeba :) Užijte si aktivitu.
Tak snadné to je.

Tuto aktivitu je možné zaplatit zaměstnaneckými benefity. Stačí si v pokladně zvolit platbu benefitní kartou.

Přijímáme tyto karty:

Zrušení či přerezervace zdarma
Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 1 dne před začátkem.

V případě zrušení vrátíme částku v plné výši
Pokud svou rezervaci zrušíte ve výše uvedené lhůtě, tak Vám peníze vrátíme v plné výši. Při zrušeni si můžete zvolit zda chcete peníze vrátit na kartu, bankovním převodem či na kredit a v budoucnu je využít na jinou aktivitu.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
dobrodružství
půjčovny
sport
On-line rezervace od 350 Kč
REZERVOVAT
Zrušení a změna zdarma do 1 dne před začátkem
Koupit jako dárek Originální dárkový poukaz

CENA ZAHRNUJE

 • Parkování
 • Půjčení raftu
 • Doprava
 • Všechno potřebné příslušenství (pádlo, vesta, barel, ...)

Další aktivity v okolí

Podívejte se také na aktivity z kategorií

Pohyb a sport v Dolním Třeboníně Půjčovny v Dolním Třeboníně Půjčovna lodí v Dolním Třeboníně

Lidé také hledají

Bojové sporty v Dolním Třeboníně Cyklistika, koloběžky a rekreační sporty v Dolním Třeboníně Fitness v Dolním Třeboníně Golf a minigolf v Dolním Třeboníně Gymnastické sporty v Dolním Třeboníně Kolektivní sporty v Dolním Třeboníně Kulečník a šipky v Dolním Třeboníně Lezení v Dolním Třeboníně Procházky a túry v Dolním Třeboníně Raketové sporty v Dolním Třeboníně Rybaření v Dolním Třeboníně Šachy a šachové kurzy v Dolním Třeboníně Vodní sporty v Dolním Třeboníně Zimní sporty v Dolním Třeboníně