0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Pružnost a síla ze středu těla - Workshop pro muže

Pružnost a síla ze středu těla - Workshop pro muže
2 FOTKY

Muži jsou zvyklí budovat sílu. A síla k nim bezpochyby patří. Pro mnohé je to nezbytná součást života, aby se cítili dobře. A někteří jsou na posilování svých svalů až závislí. Někdy ale přemíra síly a posilování vede k bolesti. Během workshopu si vysvětlíme, proč tyto bolesti máme, a jak se jich vyvarovat. Rozebereme, jak funguje lidské tělo. Které svaly jsou povrchové a které hluboké, jaké jsou jejich vlastnosti a zásadní funkce v těle. Objasníme si, jaké svaly patří do CORE, proč jsou důležité a jak je zapojit.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Workshop jen pro muže
  • Lze bezplatně stornovat do 7 dní před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Ježek na cvičení v ceně
  • 2 video-lekce na domácí trénování

Popis aktivity

Pružnost a síla ze středu těla

Workshop pro muže

Muži jsou zvyklí budovat sílu. A síla k nim bezpochyby patří. Pro mnohé je to nezbytná součást života, aby se cítili dobře. A někteří jsou na posilování svých svalů až závislí. Někdy ale přemíra síly a posilování vede k bolesti. V kombinaci se sedavým zaměstnáním, trávením mnoho času v autě za volantem, se pak při nekoordinovaném pohybu může lehce stát, že dojde k přetížení svalů, následné blokaci a bolesti. Často jsou to bolesti zad v oblasti beder nebo mezi lopatkami, ale může se jednat i o bolesti trapézů, problémy s tenisovým loktem nebo s karpálními tunely, případně bolesti kolen a kyčlí.

Během workshopu si vysvětlíme, proč tyto bolesti máme, a jak se jich vyvarovat. Rozebereme, jak funguje lidské tělo. Které svaly jsou povrchové a které hluboké, jaké jsou jejich vlastnosti a zásadní funkce v těle. Objasníme si, jaké svaly patří do CORE, proč jsou důležité a jak je zapojit.

Budeme pracovat se sílou a pružností. Rozebereme si správné provedení cviků, které jsou mezi muži tak oblíbené – kliky, sklapovačky, shyby, bench press atd. Rozebereme také jiné druhy sportů a svalové zatížení jako je cyklistika, tenis, hokej nebo fotbal. Hlavním smyslem bude vysvětlit si, proč práce s povrchovými svaly, která má sice podobu brnění, nestačí, abyste byli opravdu silní a hlavně bez bolesti.

Workshopem provází lektorky pohybu Vendula Janotová a Barbora Žádníková.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 7 dní před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
4 hodiny

Informace k pobočce

Duhový ráj - velká tělocvična

Další aktivity v okolí