0
ZPĚT NA VÝPIS NABÍDEK

Objev svůj zdravý postoj - Workshop pro ženy

Objev svůj zdravý postoj - Workshop pro ženy
2 FOTKY

Objev svůj zdravý postoj aneb v hlavní roli pánevní dno a diastáza. Workshop vás seznámí se základními principy funkčního a zdravého cvičení. Dozvíte se, jak to v těle funguje a dostanete zásobu základních cviků ke cvičení doma, nebo se můžete přidat do pravidelných skupinových nebo individuálních lekcí.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Workshop jen pro ženy - jakéhokoliv věku
  • Lze bezplatně stornovat do 7 dní před uskutečněním

CENA ZAHRNUJE

  • Živé celodenní setkání - 8 hodin
  • Přístup do webové tělocvičny na 1 rok

Popis aktivity

Objev svůj zdravý postoj aneb v hlavní roli pánevní dno a diastáza

Workshop pro ženy

Souhrnný workshop, ve kterém probereme dvě související témata, která tolik trápí ženy po porodu. Ale nejen je. Vítané jsou všechny ženy, ktere chtějí pochopit, jak pracují svaly pánevního dna, jak správně rozhýbat bránici a jak to vše souvisí s diastázou, tedy s rozestupem přímých břišních svalů.

V první části se seznámíme s tím, jak to v těle funguje, co je to pánevní dno, kolik vrstev svalů obsahuje, jak se mají jednotlivé vrstvy správně aktivovat a jak uvolňovat. Dozvíte se, proč je pánev tak důležitým bodem vašeho těla. Na to navážeme prozkoumáním diastázy, jak vzniká, jaké přináší komplikace pro naše tělo a jak ji můžeme odstranit. Není to jen estetická záležitost. Odhalíme, proč jedno s druhým souvisí. V druhé polovině si vyzkoušíte jednotlivé cviky na uvolnění a aktivaci svalů uvnitř a kolem pánve, na správné zapojení břišních svalů a bránice. Dostanete tipy na jednoduchá cvičení použitelná kdykoli během dne. Odstraníme mýty o tom, jak posilovat břišní svaly a svaly pánevního dna.

A to vše se propojí do zdravého držení těla a postoje, který v životě máme.

Aby se Vám doma dobře trénovalo a vštěpovalo nové pohybové vzorce, vytvořila jsem audio a video nahrávky, podle kterých můžete doma trénovat. Nazvala jsem je "webovou tělocvičnou", kam si podle své potřeby můžete "zajít" kdykoli si na to uděláte čas. Webová tělocvična funguje na bázi členské sekce, do které dostanete přístup na 1 rok. Tato doba je nezbytná pro upevnění nových pohybových vzorců, abyste dosáhly vytoužené změny, která pak bude trvalá.

Po workshopu se můžete přidat do některých pravidelných skupinových lekcí, které vedu já nebo mé kolegyně, nebo si s nabytými znalostmi pokračovat ve cvičení dál samy doma a jednou za čas přijít na kontrolu na individuální lekci.

Tento workshop je ideální pro ženy - nejen maminky po porodu, které nemají možnost přijít v týdnu a nebo jsou mimobrněnské. Máte-li malé dítko a potřebovala byste si ho v průběhu nakojit, není problém, aby Vám ho někdo z rodiny dovezl a abyste ho část semináře měla u sebe a podle potřeby kojila.

V průběhu workshopu budou dvě půl hodinové přestávky.

Co zahrnuje cena workshopu

Živé celodenní setkání - 8 hodin

Celodenní workshop s teoretickou a praktickou částí bude rozdělen do 3 částí a mezi nimi dvě půl hodinové pauzy na oběd a sváču. Čistý čas semináře je tedy 7 hodin, při kterých se Vám budu plně věnovat, vysvětlovat, ukazovat cviky, kontrolovat, opravovat, zodpovídat dotazy...

Webová tělocvična - cvičení na doma

4,5 hodiny cvičení + 2 hodiny teorie
Vše, s čím se seznámíte na živo, si podle osmi video a audio nahrávek budete moci trénovat doma, získáte tak jistotu při provádění nových cviků a budete se díky tomu rychleji posouvat dál. Tři videa zaměřená na vysvětlení teorie Vám připomenou to důležité, co je potřeba o našem těle vědět, aby toto cvičení fungovalo a jak jednoduše ho můžete zakomponovat do běžných denních činností.
Jak to vypadá ve webové tělocvičně

Každá lekce obsahuje seznam cviků, které jsou v ní obsažené, se základními pravidly, na co si dát pozor. Tento seznam cviků je k dispozici v pdf, můžete si jej stáhnout, vytisknout a dělat si do něj poznámky. Dále je zde video nahrávka, podle které si cviky můžete nakoukat a pak už si stačí jen stáhnout do mobilu nebo počítače audio nahrávku a cvičit podle instrukcí v ní.

Prvních 6 lekcí je výukových a jsou v délce 20-30 minut. Další dvě lekce jsou na hodinu a propojojí znalosti a cviky z předchozích lekcí.

Dále jsou součástí 3 videa, ve kterých si připomenete teorii, anatomii a základní principy, bez kterých by Vám cvičení nedávalo smysl a budete vše mnohem více chápat v souvislostech.

Workshopem Vás provede lektorka pohybu Vendula Janotová.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 7 dní před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
vzdělávací
ČASOVÁ NÁROČNOST
330 minut

Informace k pobočce

Duhový ráj - velká tělocvična

Další aktivity v okolí