0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Masáže pro těhotné

Masáže pro těhotné
11 FOTEK

V našem centru Masáže Praha vám již mnoho let poskytujeme klasické masáže spolu s rehabilitací, aromaterapeutické nebo antimigrenózní masáže, reflexní terapie, manuální lymfodrenáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže, medové masáže či indické masáže hlavy a mnohé další služby.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Lze bezplatně stornovat do 2 hodin před uskutečněním

Popis aktivity

Masáže pro těhotné - charakteristika
Masáže pro těhotné představují jedinečné spojení účinků esenciálních olejů a jemných masážních technik a zároveň nejúčinnější formu aromaterapie pro těhotné ženy.

Při masáží pro těhotné jsou účinně kombinovány terapeutické výhody doteku a vůně, které vyvolávají hlubokou odezvu v celém těle. Blahodárnost a účinek doteku spolu s hlubokým vlivem, jaký mají vůně na naši mysl a city, jsou všeobecně známy. Při masáži pro těhotné jsou tyto vjemy přijímány nejen nastávající maminkou, ale i dosud nenarozeným dítětem.

Masáže pro těhotné - průběh
Masáže pro těhotné jsou šité na míru pro každou nastávající maminku, kdy po úvodní konzultaci, při které aromaterapeut zjistí klientčin zdravotní stav, osobní potřeby a veškeré případné potíže, připravuje terapeut vždy originální masážní směs. V této směsi jsou esenciální oleje rozpuštěny v rostlinné bázi a aplikovány přímo na pokožku. Pokožkou se vstřebávají a přecházejí do krevního oběhu, který je roznáší do všech částí těla. Účinky aromaterapeutické masáže pro těhotné mohou být pociťovány po několik hodin, ale i několik dnů či týdnů.

Masáže pro těhotné - účinky
Masáže pro těhotné přináší hlubokou relaxaci, při které dochází k prenatální komunikaci s dosud nenarozeným děťátkem.

Specifickým přínosem masáže pro těhotné je pomoc při adaptaci na probíhající fyzické a psychické změny v těle těhotné ženy.

Jedním z nejčastějších důvodů, proč ženy masáže pro těhotné vyhledávají, je uvolnění a odstranění bolestí zad. Masáž dále snižuje svalové napětí, což má kladný vliv na kvalitu spánku, přispívá ke zlepšení regulace oběhového a lymfatického systému, vedoucímu ke zmírnění otoků a lepší cirkulaci tekutin v těle, a ovlivňuje žlázy s vnitřní sekrecí, čímž se podílí na hormonální stabilitě těhotné ženy.

Cílená a pravidelná těhotenská aromaterapeutická masáž může ulehčit průběh těhotenství a porodu.

Celkově jde o velmi příjemnou a uklidňující terapii podporující pozitivní vnímání mateřství.

Masáže pro těhotné - kontraindikace

  • Těhotenství do 12. týdne
  • Nádorová onemocnění
  • Akutní infekční nebo zánětlivé onemocnění
  • Úraz
  • Bezpečná aromaterapie v těhotenství

Řádně vyškolený a kvalifikovaný aromaterapeut zná u masáže pro těhotné kontraindikace a využívání určitých esenciálních olejů za daného zdravotního stavu těhotné ženy. Používání aromaterapie v těhotenství je třeba konzultovat s odborným aromaterapeutem.

Masáže pro těhotné - aromaterapeutická poporodní masáž
Aromaterapie v postnatálním období pomáhá přizpůsobit se mateřství. Miminko obvykle významně ovlivní život svých rodičů a toto období pro ně může být velmi stresující.

Mnoho žen mívá křeče a bolesti břicha způsobené děložními stahy, jež po porodu zavinují dělohu do normální velikosti. Masáže pro těhotné nebo koupel se speciální směsí éterických olejů přináší účinnou úlevu od poporodních bolestí a přispívá tak k rychlejší regeneraci vnitřních orgánů. Kromě toho pozitivně ovlivňuje nastupující laktaci, pomáhá vyrovnat hladiny hormonů a obnovit emoční stabilitu po porodu a v neposlední řadě odstraňuje únavu a vyčerpání.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 hodiny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
wellness
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina - 90 minut

Informace k pobočce

Roh s ulicí Perunova u ČSOB v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad.

| Recenze
4.8

Další aktivity v okolí