0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Rehabilitační cvičení a mobilizace

Rehabilitační cvičení a mobilizace
12 FOTEK

V našem centru Masáže Praha vám již mnoho let poskytujeme klasické masáže spolu s rehabilitací, aromaterapeutické nebo antimigrenózní masáže, reflexní terapie, manuální lymfodrenáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže, medové masáže či indické masáže hlavy a mnohé další služby.

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Lze bezplatně stornovat do 2 dní před uskutečněním

Popis aktivity

K tomu, aby jste se trvale zbavili potíží se zády bohužel nestačí jen pravidelná masáž. Je potřeba nahodit zcela nový režim a začneme právě cvičením, kterým se pokusíme především docílit naprosté svalové rovnováhy, která je tak důležitá pro správné držení těla a následné docílení správných pohybových stereotypů, které jsou nezbytné při odstraňování bolestí zad.

Co to znamená? Musíme nejprve uvolnit a protáhnout svaly zkrácené a následně posílit svaly ochablé. Nemusíte se však bát, že Vás zahltíme množstvím cviků, které si ani nezapamatujete a jejich provádění bude pro Vás více než obtížné. Zakládáme si na přísně individuálním přístupu ke klientům, kdy se řídíme jejich zdravotním stavem, možnostmi i naturelem. To je jediná cesta vedoucí k správnému cíli.

Preferujeme raději méně cviků a jejich bezchybné provedení než jejich velké množství. Budeme s Vámi jednotlivé cviky pilovat, až je sami perfektně zvládnete. Postupně budeme přidávat cviky další, až si vytvoříte sérii cviků, které Vám, pokud budete cvičit opravdu pravidelně, pomohou zbavit se Vašich obtíží. K nám pak můžete chodit jen na kontroly, zda cviky provádíte správně, případně na doplnění Vaší sestavy o cviky nové, např. náročnější.

Vytvoříme Vám cvičební program zcela na míru, můžete se ptát na cokoli, co Vás z dané oblasti napadne. I my Vám pak rádi poradíme jak případně zcela změnit pohybový režim, ale i životní styl, který Vás nejen zbaví bolestí zad, ale odstraní i případné jiné zdravotní potíže, které jsou s původním spojené. Jak sami časem poznáte, cvičení bude mít dobrý vliv i na Vaši psychiku.

Rehabilitační cvičení je buď individuální, nebo ho můžeme provádět v malých skupinkách. Kromě rehabilitace zaměřené na bolesti zad se věnujeme i poúrazové rehabilitaci, fyzioterapii po odstranění fixní protetiky (sádra) aj.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 2 dny před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
wellness
ČASOVÁ NÁROČNOST
30 minut - 1 hodina

Informace k pobočce

Roh s ulicí Perunova u ČSOB v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad.

| Recenze
4.8

Další aktivity v okolí