0
ZPĚT NA DETAIL AKTIVITY

Kruhový trénink

Kruhový trénink
2 FOTKY

Kvalitní služby a lidský přístup - to je naše motto... Přijďte si dát s námi do těla!

Výhodnější cena
Snadná změna objednávky
Garance vrácení peněz
Zrušení zdarma
Ručíme za poskytnutí služby
Lístek v mobilu

Důležité informace

  • Lze bezplatně stornovat do 8 hodin před uskutečněním

Popis aktivity

Co je kruhový trénink?

Kruhový trénink, neboli jak většinou říkáme „kruháč“, je vysokointenzivní intvervalové cvičení. Název je odvozen od toho, že jsou stanoviště ze kterých se tento trénink skládá uspořádány do pomyslného kruhu. Na min. 10 stanovištích procvičíte celé tělo díky rozdílnosti cviků. Základní interval je 30 sekund pořádná „makačka“, poté následuje krátká pauza 10-15 vteřin. Tato pauza slouží k přesunu na další stanoviště. Během jedné lekce „kruháče“ většinou stihnete odcvičit 3-4kola.

Kruhový trénink je úžasný v tom, že v něm najdete vše co sportovec potřebuje, tj. vytrvalost, sílu, obratnost a co se týče kondice, tak díky vysokointenzivnímu tréninku se buduje nejrychleji.

A co náročnost kruhového tréninku? Každý si jí volí sám a to na základě frekvence vykonávaného pohybu. Je jasné, že sportovec toho zvládne více než začátečník, ale pokud jedou oba na své maxima a sáhnou si vždy na své fyzické dno, je to výhra pro oba

Jak probíhá kruhový trénink

  1. zahřátí …..
  2. hlavní část
  3. „ODMĚNA“ na konec (pokud zbude čas)

Pro koho je určený

V tom je „kruháč“ užasný, jelikož ho může odcvičit jak začátečník, tak profesionální sportovec, je tedy určen pro všechny, kdo mají rádi pořádnou „makačku“, proto ty co se sebou chtějí začít něco dělat a nebo pro ty, co chtějí nabourat klasickou tréninkovou rutinu.

Co mi přinese

Zlepšení kondice, zpevnění těla, spálení hromady kalorií, tedy velká podpora hubnutí.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Objednejte si tuto aktivitu

ZVOLENÁ VARIANTA
Objednávka
(pro zobrazení ceny vyberte termín)

PRO ZOBRAZENÍ DOSTUPNÝCH ČASŮ VYBERTE DATUM V KALENDÁŘI

Zrušení či přerezervace zdarma

Tuto aktivitu můžete bezplatně stornovat či prerezervovat do 8 hodin před začátkem. V případě zrušení v této lhůtě Vám bude vrácena uhrazená částka v plné výši.

VHODNÉ PRO
jednotlivec
páry
rodina
skupina
LZE PROVOZOVAT ZA POČASÍ
TYP AKTIVITY
sport
ČASOVÁ NÁROČNOST
1 hodina

Informace k pobočce

K dispozici 4 parkovací místa přímo před gymem. Cena 20kč/hod. + 5kč každých dalších 15 min. Parkovací dům na nám. Osvoboditelů 6/7, 746 01 Opava (pod Dolním náměstím) za pouhých 5 Kč/hod. Parkoviště u Bowlingu Alexandria nebo na Nákladní ulici Parkoviště za Finančním úřadem 20 Kč/hod.

Další aktivity v okolí